Przejdź do treści
Bar piwny na wesele Rzeszów

Bar piwny na wesele Rzeszów

Planujesz ślub? Poprawiny? Nie masz pomysłu na atrakcje weselną? Zastanawiasz sie czym zaskoczyć swoich gości? Szukasz czegoś oryginalnego i praktycznego?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie:

Piwo na weselu Rzeszów

Mobilny Bar Piwny jest tym czego potrzebujesz!

  Piwo to napój, który idealnie pasuje zarówno na wesela jak i na poprawiny, podczas których zdecydowana większość gości marzy o chłodnym, bursztynowym napoju bogów, który ukoi pragnienie i orzeźwi „wczorajsze” ciało.

  Na weselu zwolenników tego trunku z pewnością nie zabraknie. Największą zaletą baru piwnego jest to, że jest on samoobsługowy i mamy możliwość rozkoszować się smakiem piwa, które jest przede wszystkim odpowiednio schłodzone i gazowane. Można w nim serwować również specjalne odmiany regionalnych piw. Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie.
  Mobilny Bar Piwny stanowi również doskonałe uzupełnienie wieczorów kawalerskich, panieńskich, eventów firmowych oraz innych imprez okolicznościowych, poprzez odpowiedni dobór dekoracji

Bar piwny Rzeszów

ALKOBUFET

  Nasz alkobufet stanowi uzupełnienie do mobilnego baru piwnego, jako doskonałe połączenie estetyczne i praktyczne. Od teraz dla swoich gości będziecie mieli kompleksowo przygotowany kącik z różnego rodzaju alkoholami takimi jak piwo, wino, whiskey czy bimber, każdy nawet najbardziej wymagający gość znajdzie tam coś dla siebie.

Piwo na weselu

CENNIK

BAR 

1 dzień – 499zł

2 dni    –  699zł

 BAR + ALKOBUFET

1 dzień  – 799zł

2 dni     – 999zł

Dowóz, Montaż, Demontaż, Dekoracje na terenie Rzeszowa GRATIS! Poza granicami miasta doliczany jest transport.
Możliwość dokupienia piwa. Ceny zaczynają się od 180zł /30L

Obserwuj nas na Facebooku oraz Instagramie