Przejdź do treści
Ciężki dym Rzeszów

 

Szukasz czegoś efektownego? Chcesz, aby Wasz pierwszy taniec był jak z bajki?

 

               CIĘŻKI DYM – idealny dodatek do pierwszego tańca

   Ciężki dym podczas Waszego pierwszego tańca nada wyjątkowego uroku chwili, którą przeżywa się przecież raz w życiu! Może podkreślić piękno tańca, jak i zatuszować niechciane błędy. Gwarantuje świetny efekt na żywo, i z pewnością Wasi goście zapamiętają Wasz pierwszy taniec na długie lata.Ta usługa z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem i z pewnością ten trend wśród par młodych nie zmaleje. Nic dziwnego, ponieważ dobrze wykonany ciężki dym, stanowi wspaniałą atrakcję podczas wesela.  

 

Ciężki dym Rzeszów

Ciężki dym Rzeszów, całe Podkarpacie i sąsiadujące województwa.

  Naszą ofertę realizujemy na terenie Rzeszowa i okolic, ale także na terenie całego Podkarpacia oraz sąsiadujących województw.

 

Ciężki dym Rzeszów
Ciężki dym Rzeszów

Nasza oferta

   Nasza oferta daję wam gwarancję 100% zadowolenia. Ponieważ posiadamy jedną z najlepszych maszyn wśród wytwornic ciężkiego dymu, i działamy  w branży weselnej już przez dłuższy czas. Ciężki dym uzyskujemy w wyniku sublimacji suchego lodu. Wytwarzany dym jest bezpieczny, bezwonny nie zostawia śladów na parkiecie i ubraniach, unosi się maksymalnie na wysokość ud dzięki czemu nie włącza czujników dymu. 

   Decydując się na naszą ofertę ciężkiego dymu podczas pierwszego tańca macie wybór. Można to zrobić budżetowo, zaoszczędzając na obsłudze i ewentualnych kosztach dojazdu,ale w takim przypadku ryzykujecie tym, że osoba wyznaczona przez Was do obsługi maszyny. Ze względu na swój brak doświadczenia może nie podołać zadaniu, gdyż może np. zalać podłogę.  

  Natomiast wybierając obsługę macie gwarancję, że dym na pewno się uda. Zawsze przed wykonaniem usługi zwracamy się do par które mają choreografię o wcześniejsze jej wysłanie. Znajomość waszego układu pozwala nam podkreślić najważniejsze momenty podczas waszego tańca takie jak podnoszenia czy efektowne figury.

 

Ciezki dym Rzeszow

Jakim sprzętem dysponujemy?

Dysponujemy maszynami Chauvet Nimbus są to profesjonalne wytwornice ciężkiego dymu powstałego w wyniku sublimacji suchego lodu. Jest ekstremalnie wydajna dzięki czemu na pewno nie zawiedzie podczas pokazu pierwszego tańca. Poniżej wrzuciliśmy link ze strony producenta z możliwościami maszyny

 https://youtu.be/NJxnd8gubPI
   

Na co zwrócić uwagę wybierając usługodawcę?

   Wybierając usługodawcę należy zwrócić uwagę jakim sprzętem operuje czy nie jest to przypadkiem wyrób domowej roboty lub maszyna typu ICE1800 firmy beamZ która wykorzystuje syntetyczny płyn. Można wysłać prośbę o wysłanie kilku przykładowych wykonań usługi i ocenić czy takiego efektu oczekujecie. Większość usługodawców nie będzie miał z tym problemu jeżeli realizowali wcześniej takie usługi.

 

 

 Doskonałym uzupełnieniem do ciężkiego dymu będą Fontanny iskier, które również znajdziecie w naszej ofercie.

 

Poniżej możecie zobaczyć efekty naszej pracy. W postaci filmików z Pierwszego Tańca Par, które  zgodziły się na publikację 

ciezki dym rzeszow

CIĘŻKI DYM RZESZÓW CENNIK

Bez obsługi + suchy lód  – 500zł

 Z obsługą + suchy lód –  600zł 

 

Do oferty z obsługą dowóz na terenie Rzeszowa gratis poza granicami miasta doliczany jest transport.

W przypadku skorzystania z oferty bez obsługi odbiór osobisty maszyny wraz z suchym lodem dzień przed weselem i zwrot maszyny wraz z opakowaniem dzień po weselu

 

Obserwuj nas na Facebooku oraz Instagramie