Przejdź do treści
Fontanny Iskier Rzeszów

Fontanny iskier Rzeszów

   Nasze atrakcje weselne, to także Fontanny iskier (Fontanny sceniczne). Mogą urozmaicić Twoją imprezę firmową, urodzinową czy oczywiście Wesele.

FONTANNY ISKIER NA WESELU

 Doskonale sprawdzają się jako dodatek do pierwszego tańca, podczas wejścia Pary Młodej na salę czy wjazdu tortu weselnego lub urodzinowego. Idealnie komponuje się z Ciężkim dymem podczas pierwszego tańca który również posiadamy w ofercie

Fontanny Iskier Rzeszów

Fontanny Iskier Rzeszów

  Naszą usługę wykonujemy głównie na terenie Rzeszowa i okolic, ale również możemy wykonać ją, na terenie Podkarpacia oraz sąsiadujących województw.

Najwyższa jakość produktu

  Naszą ofertę realizujemy, tylko i wyłącznie z fontann scenicznych Polskich producentów. Nasze fontanny są bezwonne nie dymiące co jest bardzo ważne ponieważ, nie włączają czujników dymu na salach. Do użytku wewnątrz lokalu, jak i na zewnątrz. Odpalane są zdalnie z pilota, przez specjalny dedykowany do tego system. Można z niego odpalić 2, 4, 6 lub 8 fontann w zależności od potrzeb, i od wielkości sali na której macie wesele.

Na co zwrócić uwagę wybierając usługodawcę

  Przede wszystkim – należy zwrócić uwagę na to, czy Fontanny są odpalane zdalnie, bez okablowania. Które po prostu na zdjęciach może być widać. Co znacząco wpływa na jakość zdjęć które otrzymacie od Waszych fotografów. Równie ważna jest jakość używanych Fontann. Ponieważ gorszej jakości wulkany, będą zadymiać pomieszczenie co może skutkować włączeniem czujników dymu.

CENNIK

2 Fontanny – 200zł

4 Fontanny – 300zł

6 Fontann   – 400zł

8 Fontann   – 500zł

Dojazd na terenie Rzeszowa Gratis! Poza granicami miasta, doliczany jest koszt transportu.

Obserwuj nas na Facebooku oraz Instagramie